Do czego przygotuje mnie ten kurs?

Kurs spawania z językiem niemieckim przygotowuje uczestnika do wykonywania zawodu spawacza zarówno w Polsce jak i w krajach UE. Kursanci pracują na profesjonalnych maszynach, poznają najnowocześniejsze techniki spawania. Uczą się podstaw języka niemieckiego dzięki czemu ułatwi im to znalezienie pracy za granicą.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Kurs spawania z językiem niemieckim kierowany jest dla osób które chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobyć pełne uprawnienia spawalnicze a także tych które nie posiadają doświadczenia spawalniczego, a chcieliby podnieść kwalifikację spawalnicze i poznać specyfikę słownictwa technicznego. Kurs ten ułatwi znalezienie pracy za granicą dzięki nauce języka niemieckiego, który to jest coraz częściej wymagany przez zachodnich pracodawców.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu?

Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. Kursanci rozpoczynają szkolenie od podstawowych metod. Mogą również poszerzać swoją widzę o kolejne kursy spawalnicze które gwarantujemy w swojej ofercie. Kurs języka niemieckiego obejmuje słownictwo specjalistyczne potrzebne w trakcie wykonywania zawodu Spawacza. Słownictwo dotyczące poszukiwania pracy oraz nawiązywania relacji towarzyskich z otoczeniem w czasie wolnym.